MicroScanner Cable Verifier

Základní informace

Tester MicroScanner2 Cable Verifier představuje revoluční změnu v testování kabelů pro přenos hlasu, dat a videa. Změna začíná zobrazením výsledků čtyř dříve samostatných testů do jednoho, skládajícího se z grafického wiremapu, délky párů, vzdálenosti k chybnému místu, ID kabelu a rozpoznání vzdáleného zařízení. Navíc obsahuje integrované testovací RJ11, RJ45 a koaxiální porty, které virtuálně podporují kterýkoli typ nízkonapěťového testování kabelů bez potřeby nepříjemných adaptérů. Výsledkem je snížení potřebného času a počtu chyb při testování. To vše dělá vysoce kvalitní instalace efektivnější, než kdy jindy.

 

Funkce

Revoluční rozhraní

Předešlé testery nutily uživatele pro zobrazení všech výsledků přepínat mezi čtyřmi růžnými režimy činností. To nezpůsobovalo jen zpomalení práce, ale také to frustrovalo uživatele, kteří pak dělali více chyb. MicroScanner2 tento zvyk odstranil a to zobrazením klíčových testů - wiremap, délky párů, vzdálenosti k chybnému místu, ID kabelu a rozpoznání vzdáleného zařízení - na jednu obrazovku. Navíc obsahuje rozměrný, podsvícený LCD displej, který umožňuje zobrazit výsledek testu wiremap graficky, což přináší nevídaný komfort a srozumitelnost při používání.

Podpora multimédií

Jste již unaveni poztrácením nebo poškozením všech adaptérů, potřebných pro testování různých hlasových, datových a video mediálních typů? Pomocí zabudované podpory RJ11, RJ45 a coax přístroje MicroScanner2 jsou již všechny nepříjemné adaptéry minulostí. Jak hlavní jednotka, tak identifikátor na vzdáleném konci mohou být použity pro testování telefonních jack konektorů, Ethernetových jack konektorů a průchodu CATV přímo mimo box. Touto cestou MicroScanner2 zjednodušuje verifikaci kabeláže.

IntelliTone Toning

MicroScanner2 obsahuje zabudovaný analogový a digitální toning pro přesnou lokalizaci virtuálně jakékoli vodiče nebo páru vodičů nezávisle na pracovním prostředí. Digitální režim použijte na lokalizaci vysoce kvalitní datové kabeláže (Cat 5e/6/6a) ve svazcích, přepínačích, propojovacích polích nebo zásuvkách. Digitální režim je výkonný v prostředí s vysokou datovou, RF nebo elektromagnetickou interferencí. Při použití se sondou IntelliTOne 200 Pro Probe může být ověřován wiremap ze strany testeru nebo sondy. Analogový režim použijte na testování telefonní kabeláže (Cat 3 a níže), stejně jako na koaxiální kabeláž a bezpečnostní, poplašné nebo hlasové vedení. Tyto kabely jsou optimalizovány pro nízkofrekvenční přenos a proto mohou být jednoduše izolovány pomocí nízkofrekvenčního tónu. Chytré tóny přístroje MicroScanner2 eliminují frustraci z odhadů lokalizace indivituálních dvojic vodičů během instalace pomocí změny tónu pokaždé, když jsou testované vodiče párové. To poskytuje technikům způsob, jak průkazně identifikovat dvojice vodičů před jejich pevným spojením nebo jak odhalit problémy s přenosem hlasu.

Detekce služby VDV Service

Zvukoví, datoví a video technici mají mnohem víc problémů, než je jen kabeláž. Před určením problému se spojením musejí vyloučit celou řadu potencionálních záležitostí s kabeláží a službami. MicroScanner2 to bere na vědomí a poskytuje technikům velmi výkonné nástroje pro zjištění nejběžnějších současných problémů se službami. Detekuje přítomnost napětí POTS a ověřuje polaritu. Ověřuje zapojené Ethernet switche 10/100/1000 na druhém konci spojení. Nebo potvrzuje správné napětí PoE a zpárování.

Robustní obal
Při všem možném používání není přípustné, aby byl přístroj choulostivý. MicroScanner2 obsahuje gumové pouzdro, které jej činí tím pravým i pro nejnáročnější práce. Hoďte ho do svého kufru s nářadím. Upusťte ho z žebříku. Takto s ním můžete zacházet. Navíc je nyní standardně dodáván s vinylovou ochrannou brašnou pro větší ochranu a pohodlí.

Dokumentace

MicroScanner_datasheet_EN (PDF)