LinkRunner Duo CE

Základní informace

JIŽ SE NEVYRÁBÍ, JE NAHRAZEN: LinkRunner AT Network Auto-Tester

/

LinkRunner Duo CE je možné použít pro testery výkonu, jako je MetroScope od Fluke Networks ™ a také od jiných výrobců. Podporuje i ty nejsložitější RFC 2544 a testy ProVision ™, včetně multiple streams,  TOS a VLAN nastavení Layer 1, 2 nebo 3.

/
Charakteristika
 • Link pro ověření optických a metalických obvodů 10/100/1000Mbps – rychle určí, zda je obvod aktivní nebo ne.
 • Testování výkonu s MetroScope a dalšími zkušebními přístroji – jako vzdálené zařízení pro ProVision ™, RFC 2544 a dalšímu testování výkonu s testery od Fluke Networks, JDSU, Sunrise, EXFO, a další.
 •   Layer 1, 2 a 3 loopback – nastavitelné loopback na filtr typu rámce a mění MAC  a/nebo IP adresy. Manuální nebo DHCP IP konfigurace.
 • Měření výkonu vlákna – Ujistíte se, že vstupní signál odpovídá vašim požadavkům.
 • PING testy – měření dostupnosti a odezvy výkonu klíčových zařízení nebo URLs.0
 • VLAN verifikace – nastavuje VLAN a priority.
 • Přístroj je určen do terénu – je malý (vejde do kapsy u košile), lehký, na baterie a odolný. Provoz na více než tři hodiny s vyměnitelnými Li-ion bateriemi, čtyřmi AA bateriemi, AC napáječem nebo volitelnou nabíječkou do auta.
 • Dokumentace výsledků – uloží odkaz a výsledky ping testu a nahraje do PC přes USB port.
 • CPE testování – určí problémy na straně zákazníka s identifikací portů a testování 802.1x , testuje kabely a připojení. Kontrolujte nastavení portu a řeší problémy s rychlostí přenosu a problémy s duplexem.
 • Testování kabelů – testování kabeláže a propojovacích kabelů
 • Přístup k médiímmetalika: 10Base-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T (IEEE 802.3), optika: (SFP): 100BASE-FX, 1000BASE-LX, SX, ZX, BX.
 • Snadná aktualizace – mini-USB port umožňuje okamžitou aktualizaci softwaru. S Gold podporou budete automaticky dostávat aktualizace bez dalších poplatků. LinkRunner také umožňuje stahovat zprávy a snímat obrazovku.

 

Funkce

Ověření integrity spojení a signálů
Připojením LinkRunner Duo CE, se zapne a okamžitě projeví typ připojení, signál a úroveň přenosu. Bez dalších otázek, zda je problém ve spojení nebo v zařízení.
/
Ověření poskytovatele
LinkRunner Duo CE poskytuje kompletní flexibilitu v nastavení IP, včetně manuálního nebo DHCP adresování, VLAN čísla a prioirity. Funkce PING ověří nastavení a konektivitu. Také zobrazí minimální, maximální, průměrný a aktuální čas odezvy pro identifikaci problémů zpoždění. Jestliže jsou aktivovány lokální routery, jsou zobrazeny také.
/
Kontrola zařízení zákazníka
Neztrácejte čas, když máte podezření na problémové zařízení zákazníka. Použijte LinkRunner Duo CE a přesně určíte nejčastější problémy zákazníků.
Na jedné obrazovce můžete okamžitě diagnostikovat problémy s duplexem a rychlostí, které mohou ohrozit výkon sítě. Pomocí finkce PING ověříte IP a nastavení VLAN. Testuje ověření 802.1X. Diagnostikuje špatný kabel. Rychle najde polohu kabelu pomocí Port Discovery Protocols (CDP, LLDP) nebo Flash portu.
/
Flexibilní testovací postupy
Nízké náklady na LinkRunner Duo CE umožňují zjednodušené testování při současném snižování nákladů. Umístěním zapnutého LinkRunner Duo CE na centrálním místě, můžou technici použít testery výkonu bez dalšího testeru nebo technika. Pro dlouhodobější řešení problémů, je možné umístění jednotek na vzdálených místech. LinkRunner Duo CE může být naprogramován tak, aby odrážel pouze rámce zaslané přímo na něj, a dokud je test spuštěn, nebude to mít vliv na provoz sítě.
/
Určen pro použití v terénu
LinkRunner Reflector shromáždí všechny tyto funkce do "balíčku", který se vejde do kapsy u košile a váží méně než 280 g. Podsvícený displej usnadňuje čtení v šeru kabelových rozvoden. Je dobíjecí, vyměnitelné baterie vydrží tři hodiny testování na typickém optickém připojení. Při dlouhodobem použití použijte napájecí zdroj, nebo AA baterie (oba součástí balení) nebo auto nabíječka 12V (na přání).

Specifikace

Media Access Metalika: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T (IEEE 802.3), Optika: (SFP): 100BASE-FX, 1000BASE-LX, SX, ZX, BX.
Cable Tests (using optional Wiremap Adapter Pair lengths, opens, shorts, splits, crossed, straight through, and cable ID
Tone Generator IntelliTone digital tone: [500 KHz]; analog tones: [400Hz, 1KHz]
Fiber Power Measuremen Displayed in dBm; Dependent on DDM SFP; typical error of +/-2dBm
Power over Ethernet Measurement Displays voltage on each pin/wire using 802.3af.
User Interface (UI) Display: černobílý, 2” x 1” display, link LED; ovládání: 5 tlačítek pro výběr ikon a navigaci menu; zapnutí přístroje: on/off
Porty Test ports: RJ45 port; SFP port; network test port, loop-back wire map port; Application port: mini-USB
Zdroj napětí Nabíjecí Lithium Ion Battery pack (15V input) nebo 4AA baterie; vydrží provoz 3 hodiny
Physical Security Kensington Lock
Váha 250 gramů s instalovanými Li-Ion bateriemi
Rozměry 15.9cm x 8cm x 3.3cm
Operational Security IEEE 802.1X option for network authentication
Provozní teplota 10 - 40 C
Provozní teplota baterií 0 - 30 C
Skladovací teplota -20 - 60 C
Provozní vlhkost 95% relativní vlhkost (nekondezovaná)
Vibration Meets requirements for MIL-PRF-28800F for Class 2 random vibration
Certifikace "Certified to US and Canadian CSA standards; N10140 C-Tick EMC standard; FCC Part 15 Class A; CE European Union Directives Pollution Degree 2; Class 1 Laser Product, complies with 21 CFR 1040.10 & 1040.11, CFR(J), and EN60825- 1:1994/A1:1997/A2:2002"
LinkRunner Connect Software Operační systém Windows XP a 2000; podporuje English, Spanish, French, German, Simplified Chinese, and Japanese
 

Modely & Příslušenství

Model
Název Popis
LR-DUO-CE LinkRunner Duo Carrier Ethernet Tester, obsahuje LinkRunner Duo, Reflector option, Lithium Ion Baterie a AC nabíječku, LinkRunner Connect software CD, USB kabel, Getting Started Guide, AA baterie a 4x AA alkaline barerie
GLD-LR Gold for LinkRunner Duo
WIREVIEW 1 Wiremap Adapter
WIREVIEW2-6 Wireview Cable IDs #2-6
MTSCOPE-KIT MetroScope Kit with LinkRunner Duo CE
Příslušenství
Název Popis
MS-SX SX Gig Fiber SFP transceiver with DDM
MS-LX LX Gig Fiber SFP transceiver with DDM
ES2-ZX ZX Gig Fiber SFP transceiver
MS-AUTO-CHG Auto lighter charger