IBC OneClick Cleaner

Základní informace

Výzkum ukázal, že více než 85% problémů s vlákny v datových centrech, v prostředí telekomunikací nebo v rozsáhlých areálech, je způsobeno znečištěnými konektory nebo koncových ploch vláken.

S Fluke Networks IBC OneClick Cleaner snadno odstraníte všechny nečistoty

z nejrůznějších typů konektorů a portů.

I bez nutnosti zaškolení je velmi jednoduché vložením a jemným tlakem odstranit zbytky prachu, které mají negativní dopad na výkon sítě. Tyto nástroje jsou zvláště účinné při odstraňování nečistot v průběhu instalace optických vláken, např:

  • silniční prach (ISO 12103-1)
  • zbytky mastnoty kůže
  • zbytky slané vody
  • zbytky alkoholu
  • rostlinné zbytky
  • nečistoty z prachového filtru
  • nečistoty z rukou
  • zbytky destilované vody

/

IBC OneClick Cleaner 1.25 mm

IBC OneClick Cleaner 1.25 mm čistí:

  • LC konektory
  • LC secure keyed konektory
  • MU konektory

/

IBC OneClick Cleaner 2.5 mm

IBC OneClick Cleaner 2,5 mm čistí:

  • SC konektory
  • ST konektory
  • FC konektory
  • E2000 konektory s UPC nebo APC zabroušením

Na rozdíl od tradičního čištění tamponem, které je závislé na zkušenosti a technice čištění uživatele, IBC OneClick Cleaner důsledně čistí pokaždé. Čistič snadno zapojíte jednoduchým stlačením do doby než uslyšíte cvaknutí „CLICK“, kdy je celý čistící proces dokončen.

VLASTNOSTI
  • jednoduchým stiskem spustíte čištění
  • slyšitelné cvaknutí “ CLICK“ upozorňuje uživatele na dokončení čistícího procesu
  • vyčistí přes 525 koncových ploch vláken na jedno použití
  • koncovka na 208 mm nástavec pro těžko přístupné konektory
  • odolný proti tlaku, vyvolaného silou větší než 250N
  • odolný proti pádu z výšky více než 1,5m

/

IBC OneClick MPO Cleaner

MPO Cleaner čistí:

  • plochy vláken v mnohovláknových MPO / MTP ® konektorech
  • MT konektorové systémy umístěné v konektorové spojce patch panelu
  • volná kabelová ukončení
  • patch panelovou zástrčku i zásuvku
  • rovné zabroušené multimode ferule i singlemode MT ferule broušené do úhlu 8 °
/
VLASTNOSTI
  • připojení jednoduchým otočením usnadňuje použití
  • slyšitelné cvaknutí “ CLICK“ upozorňující operátora, že čištění je dokončeno
  • vyčistí více než 600 koncových ploch na jedno použití
  • čistí MT ferule zástrček i zásuvek
  • hlava nástroje má zámek pro přesné nastavení čistícího hrotu na ukončení vláken
  • víčko je upravené pro čištení nezapojených konektorů

/

… čtěte více