Základní informace

AirMagnet Survey je nejpřesnější řešení pro plánování a projektování 802.11 a / b / g / n bezdrátové LAN pro optimální výkon, zabezpečení a dodržování kompatibility. Vypočítá ideální množství, umístění a konfiguraci AP pro úspěšné zavedení WLAN.

AirMagnet Survey jde nad rámec ověření pokrytí RF, vytvořením aktuálního výkonu sítě koncového uživatele, pokud jde o rychlost připojení, propustnost a statistiky paketů. Konečným výsledkem je kompletní Wi-Fi mapa všech kritických RF a výkonnostní ukazatele koncových uživatelů.

Pokročilé funkce umožňují uživatelům integrovat profesionální spektrální analyzátory, modelovat rozmístění před nasazením, vytvářet reporty vlastního průzkumu, provádět venkovní šetření, průzkum přenosu hlasu, ověření síťových požadavků koncových uživatelů, a detailně plánovat kapacitu koncových uživatelů.

AirMagnet Survey je k dispozici ve verzi  „Express“ a „Pro“. AirMagnet Survey Express nabízí lehčí verze řešení, které umožňuje uživatelům určit základní Wi-Fi místo zaměřením se schopností zmapovat výstupní signál, šum a dokonce i provozní výkon uživatele. AirMagnet Survey PRO rozšiřuje tyto možnosti verze Express a přidává výkonné, průmyslově-definované funkce, včetně implementace 802.11n, multi patrové rozmístění, venkovní průzkum, ověření návrhu sítě,  ověření schopnosti hlasového přenosu, RF spektrální analýzy, a mnoho dalších.

AirMagnet Survey 8.2 – Co je nového

/

| Související produkty |

Dokumenty